Emil Lobotka

Šport – hrával som futbal. Teraz je to skôr turistika, bicyklovanie, lyžovanie.

Literatúra – zaujíma ma literatúra faktu, zaujímam sa o životný štýl, filozofiu života.

Náplňou mojej práce je vedenie firmy. Pracoval som tiež ako konštruktér, programátor, grafik, šofér...

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 0908-474-744

 

 

Robo

Róbert Marko 

Vyštudovaný elektrotechnik 

Vo firme pracujem od roku 2009.

Pracujem ako servisný technik vo firme Altrak. Špecializujem sa hlavne na opravu výpočtovej techniky, drobnej elektroniky a registračných pokladníc ELCOM. 

Hra na viacerých hudobných nástrojoch a spieva v Rockovej skupine Ocelova 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 0905-749-199

                                                       

Braňo

Branislav Galko 

v našej firme pracujem od roku 2004. Začínal som ako servisný technik,  k čomu              sa neskôr pridal predaj, nákup, objednávky tovaru a organizačné  veci potrebné na samostatný chod  prevádzky.  Práca s ľudmi je zložitá, to vieme všetci, ale napriek tomu som vždy pripravený poradiť zákazníkom len to najlepšie riešenie.

Vo voľnom čase rád športujem hlavne futbal, beh, fitnes ...

                               Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript., 0905-211-328

 

 

Maťo

Martin Orieška

Pracujem vo firme ALTRAK s.r.o. ako vedúci predajne elektro.

Vo firme som od roku 1996. Elektronické konštrukcie ma zaujímajú

už od základnej školy. Venujem sa výrobe elektronických gitár, reštaurovaniu a oprave hudobných nástrojov. Samozrejme aj hrám na gitaru a basgitaru. Hoci veľa ľudí dnes fotí u mňa je to samostatná kapitola. 

Kontakt: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.0905-339-590

 

 

 

Dominik Drozdík

Vo firme pracuje od roku 2016.

Pracujem ako predajca a technik satelitnej techniky vyštudovaný elektrotechnik.

Vo voľnom čase rad čítam knihy sledujem dokumentárne serialy a hrám hry

 

Kontakt: 0948-619-250    

 

Firma Altrak s.r.o. vznikla v roku 1993. Náš kolektív tvorí partia mladých ľudí, ktorých baví elektronika a výpočtová technika. Našou hlavnou výhodou je, že môžeme robiť to, čo nás zaujíma. Sme skupina ľudí, ktorí dokážu nielen spolu pracovať, ale aj sa spolu zabávať.

Hlavnou činnosťou firmy je predaj elektroniky, výpočtovej techniky, hudobných nástrojov, domácich potrieb a dokonca sa venujeme aj predaju autodielov. Ďalšou činnosťou firmy je komplexné zaistenie potrieb v oblasti výpočtovej techniky, servis PC a notebookov, oprava a údržba operačných systémov, zvyšovanie výkonu a odvírenie Vášho osobného počítača, resp. notebooka. Naše portfólio služieb si môžete prezrieť v položke navigačného menu SLUŽBY.

Naša firma je už nejakú dobu „na svete“  a počas tohto obdobia sa vyskytli aj nejaké zábavne a vtipné situácie, na ktoré si skúsim spomenúť. Bolo ich veľmi veľa, mnohé som už pozabúdal.

Postupne tu budem dopisovať ďalšie, na ktoré si spomeniem...

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

Ano - 55%
Nie - 41.7%
Neviem - 3.3%

Celkom hlasov: 60
Hlasovanie pre túto anketu bolo ukončené na: december 31, 2015