Zaújmavé školenie Philips o novej modelovej rade televízorov. Na školenie som šiel ja a Braňo. Konalo sa v Orechovéj Potôni v areáli Slovakia ringu. Je to závodná dráha spojená so školou šmyku. 


Na úvod školenia nám predstavili nové modelové rady televízorov. Oproti minulému roku je trochu zmenený design podstavca. Už to nie je plný kus plastu, ale je to kovový alebo hliníkový rám.
 
Philips opäť vyzdvihujé svoj systém Philips Ambilight, čo je technológia ktorú použili aj na starších modeloch. Je to vlastne podsvietenie steny za televízorm, ktoré svieti a mení farby v súlade s obrazom. Čiže sk na televízore máte červenú farbu, diody na stenu zasvietia na červeno.
Philips Ambilight
Optický to zväčšuje obraz. Samozrejme čím viac peňazí za TV dáte, tým bude použitý kvalitnejší panel, lepšie procesory na spracovanie obrazu, viac funkcií. Poprípade ak si vyberiete TV s 3D,  v drahších modeloch je použité aktívne 3D, ktoré je kvalitnejšie po obrazovej stránke.
 
 
Po ukážkach televízorov nás ďalej čakala škola šmyku, kde na špecialnom povrchu postriekanom vodou sme nacvičovali rôzne situácie, ako krízové brzdenie - šmyk predných, kolies šmyk zadných kolies. Bola aj klasicka jazda medzi kúželmi. Samozrejme že Braňo jazdil ako pán viď video.
Tam sme sa bláznili cca 2 hodky a keďže sme boli na závodnom okruhu, čakala nás neskôr jazda s profesionálnymi vodičmi na KTM a Meďáku. Výborná jazda, také preťaženie som nečakal, bolo to super.
 
 
Veľmi vydarená akcia spoločnosti Philips. Dozvedeli sme sa veľa o nových televízorch pre sezónu 2013 a perfektne sme sa zabavili. Hurááá Philps.
 
 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

Ano - 55%
Nie - 41.7%
Neviem - 3.3%

Celkom hlasov: 60
Hlasovanie pre túto anketu bolo ukončené na: december 31, 2015