Priatelia, dnes by som vás chcel upozorniť na fakt, že naša spoločnosť nie je iba obchodnou ale poskytujeme čoraz viacej služby.

Chcem poukázať na skutočnosť, že sa nám darí stále viacej presadzovať v poskytovaní servisu a údržby počítačov, celkovo výpočtovej techniky. Naši zamestnanci sú už skúsení odborníci a riešia mnohé komplikované opravy.

TV Panasonic

Tým, že sme sa stali certifikovaným servisným strediskom pre servis registračných pokladníc, registrovaným na ústrednom daňovom riaditeľstve, veľmi silno sa posilnila časť predaja a servisu celej škály sortimentu registračných pokladníc. 

Sme veľmi dobrá partia ľudí, ktorí sa vedia baviť a tiež spolu veľmi dobre pracovať. Chalani - hudobníci sa pustili i do opráv a servisu hudobných nástrojov. Riešili sme opravu huslí, gitár a ďalších hudobných nástrojov.

O svojom pohľade na servis píše náš kolega Maťo Kvak, môžete si pozrieť jeho rady, ako sa vyvarovať najčastejším poruchám notebookov.

Fotografie z odovzdávania cien si môžete pozrieť TU. Prvého výhercu sme si zabudli odfotiť.

 

Losovanie výhercu 4. ceny sa uskutočnilo znovu v piatok o 16.00.

Výhercom sa stáva majiteľ emailovej adresy Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.. Gratulujem.

Výhru, sadu autokozmetiky si môže prísť prevziať do predajne Autodiely na Záfortni 12.

 

Budúci týždeň losujeme hlavnú cenu, TV Panasonic, uhlopriečka 107 cm. Losujeme znovu v budúci piatok o 16.00 hod. Príďte sa pozrieť na losovanie do našej predajne Elektro - počítače na Radlinského 12.

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

Ano - 55%
Nie - 41.7%
Neviem - 3.3%

Celkom hlasov: 60
Hlasovanie pre túto anketu bolo ukončené na: december 31, 2015