Idem písať o reproduktore, ktorý ma ihneď zaujal, na prvý pohľad a aj na prvé počutie.

V tomto článku nebudem písať koľko watov má alebo aké sú reproduktory v tomto bezdrôtovom systéme keďže v dnešnej dobe si výrobcovia napr. domácich kín dovolia napísať na kino ktoré ma max. 50W  že ma 1000W samozrejme je to špičkový výkon, ktorý to kino dá možno raz za hodinu, pri určitom tóne, no skutočná hodnota je niekde inde. Mnoho ľudí to nevie. Ale späť k JBL FLIP.

 

Prišiel k nám dodávateľ z JBL položil to na stôl. Najskôr sme kukali, že aká plechovica. Potom to zapol, jedným tlačidlom zapol bluetooth. Na telefóne počkal, kým sa mu na ňom objaví JBL. Dal to sparovať a to bolo všetko. Pustil skladbu a nestíhali sme sa čudovať. Hneď sme bez váhania povedali že berieme každý jeden domov. JBL Flip je veľký zhruba ako plechovka od coca coly, ale váhu ma ako  keby v tej plechovke bol nasypaný štrk. Samozrejme to je len dobre. Vaha hneď značí že vo vnútri sú  použite vážne repráky.

JBL FLIP biely

 

A skutočne hrajú veľmi čistučko aj pri plnej hlasitosti a to všetko cez bluetooth. Flip pracuje na sieť a aj na zabudované batérie. Pri plnom nabití vydrží hrať cca 5hod. Keď som už prestával chápať čo ty maníci z JBL vymysleli všimol som si že tam je ešte tlačidlo na prijatie telefónneho hovoru.  Môžem cez Flip-a telefonovať, pretože má zabudovaný mikrofón. Posledná vec ktorá ma dostala bolo šikovné originálne puzdro pribalené v krabici.

 

JBL Flip sa predáva v dvoch farbách a to čierna a biela.

Asi sa pýtate čo to stojí. Nuž  cena je 100€.

 

Podľa môjho názoru, cena plne zodpovedá kvalite a ak neveríte príďte k nám na predajňu a presvedčte sa sami J.

 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

Ano - 55%
Nie - 41.7%
Neviem - 3.3%

Celkom hlasov: 60
Hlasovanie pre túto anketu bolo ukončené na: december 31, 2015