Kontaktný grilOslavujeme ďalej !!!

 

Vážení priatelia, naša súťaž pokračuje. Aj tento týždeň sme pre Vás pripravili atraktívnu cenu:

 

Kontaktný gril Kalorik SWP1000. aujímavý výrobok, kde je možné pripraviť chutné jedlo kedykoľvek. Je možné grilovať mäso, zeleninu,  grilovacie syry...

Výkon grilu je 700 W.

Losovanie aktívnych reproduktorov za minulý týždeň prebehlo v piatok. Vylosovaná bola mailová adresa Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

Víťazovi gratulujeme. Po výhru si môže prísť aj so zaslaným poukazom na výhru.

Ak ste sa ešte neregistrovali, neváhajte a nepremeškajte naše ceny. Žrebujeme každý piatok o 16.00 hod. Všetci, ktorí sa už zaregistrovali, budú zaradení do všstkých ďalších losovaní. Losovať budeme ešte dvakrát. Posledný týždeň losujeme TV Panasonic s uhlopriečkou 107 cm.

 

Altrak je tu už 20 rokov. Za ten čas prešlo našimi predajňami tisícky zákazníkov. Mnohí sa vracajú opätovne ku nám. Mnohí sa stali našimi priateľmi.

Súčasná doba vytvára trošku neosobné vzťahy. My sa snažíme o vytvorenie priameho vzťahu založeného na dôvere. My sa snažíme pristupovať ku každému zákazníkovi čestne a  zodpovedne. Chceme pôsobiť v Bánovciach n. B. ešte aspoň ďalšich 20 rokov a uvedomujeme si, že bez takéhoto správania sa to nie je možné.

Dajte nám vedieť, čo by ste potrebovali. Komunikujte s nami.

Vytvorili sme preto komunikačný kanál, profil na Facebooku:

 

https://www.facebook.com/altraksro

Pýtajte sa, čo potrebujete. Snažíme sa odpovedať čo najzodpovednejšie.

Dajte LIKE našej stránke na facebooku a budete mať informácie z prvej ruky.

 

Anketa

Páči sa Vám naša stránka?

Ano - 55%
Nie - 41.7%
Neviem - 3.3%

Celkom hlasov: 60
Hlasovanie pre túto anketu bolo ukončené na: december 31, 2015